Radikal karar! Dördüncü çocuktan sonra vazektomi yaptırdı

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Hilary Duff (36), 2010’da buz hokeyi oyuncusu Mike Comrie (43) ile dünyaevine girmişti. İkilinin bu evlilikten Luca adını verdikleri bir de oğlu olmuştu.

2016’da Comrie’den boşanan Duff, 2019’da müzisyen Matthew Koma ile nikah masasına oturmuştu. Hilary ile Matthew, Mae ve Banks isimlerini verdikleri iki kız çocuk sahibi olmuştu.

(Hilary Duff & Mike Cormie)

“SÜRPRİZ!”

Güzel oyuncu, geçtiğimiz aralık ayında ise güzel haberi vererek dördüncü kez anne olacağını duyurmuştu. Duff, aile fotoğrafıyla oluşturdukları yeni yıl kartını Instagram hesabından “Sürpriz, sürpriz” mesajıyla paylaşmıştı.

(Hilary Duff & Matthew Koma)

Fotoğrafta üç çocuğu ve eşiyle görülen Duff’ın büyüyen karnı dikkat çekmişti. Ünlü ismin yılbaşı kartına yazdığı “Bu çılgın gruba bir kişiyi daha ekliyoruz” notu da gündem olmuştu. Koma da kendi sosyal medya hesabından eşini de etiketliği gönderiye, “Dördüncü bebek geliyor” diye yazmıştı.

“DİŞÇİYE GİTMEKTEN DAHA İYİ”

36 yaşındaki Matthew Koma, son olarak 340 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yaptığı paylaşımlarla doğum kontrolü için vazektomi yaptırdığını açıkladı.

İşlem hakkında “Doğrusu hiç de kötü değil. Kesinlikle dişçiye gitmekten daha iyi” diyen ünlü isim, seçtiği doğum kontrol yöntemini yüzde yüz önerdiğini de belirtti.

VAZEKTOMİ NEDİR?

Erkeklerde vazektomi, sperm kanallarının kesilmesi, bağlanması veya mühürlenmesi ile uygulanan cerrahi bir doğum kontrol yöntemidir ve kadınlarda vazektomi uygulanmamaktadır. Kadınlarda tüplerin bağlanması yöntemiyle vazektomi hemen hemen eş değer yöntemlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x